Değişen Dünyanın Değişmeyen Vakıfbank'ı!

Muhammet Hanifi K. |

Erzurum Palandöken(Cadde) Açık öğretim Üniversitesi harcını yatırmak için gittim. Bankomattan sıra numarası alıp yaklaşık 1 saat sıra gelmesini bekledim. 1 saat sonra banka görevlisi hanım bu işlemi ATMden yapmam gerektiği yönünde beni ATM ye yönlendirdi. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Ben ATM kullanmasını bilmiyorum belki de! Öyle bir dayatma söz konusu olabilir
mi?

Hadi karşındakini çocuk yerine koyuyorsun. Öyle bir hakta olmaması lazımken kapı girişini böyle bir ibare yazarsın, insanları o kadar zaman işinden gücünden alıkoymazsın! Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradım banko önünden, karşıma çıkan kadın bana banka öyle demişse doğrudur diyor.
Görevlinin nezaketsiz tutumu da işin cabası!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Hanifi K.
  02 Ekim
  10:04

  Vakıfbank her ne kadar iyi olsa da personelleri çok kaba ve kavgacı. Eski devlet zihniyetinin sürdürüldüğü çağ atlamayan tek banka sanırım

 • 25 Eylül
  13:34

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr