Toplam çözüm sayısı
..
DeFacto ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

DeFacto Vega AVM Yaptığı Saygısızlık

1.299görüntüleme
Serkan
Serkan 14 Ocak 18:47

Daha Önceden aynı mağazadan aldığım bir ürünü iade/değişim için götürdüm, ürünleri iade almamak için bahane üstüne bahane ürettiler ve bendeki fiş silindiği için okunmadığını belirttim. Tarihini verince yeni fiş çıkardılar. Yeni sisteme geçtiklerini ve telefon numarası üzerinden bundan sonra işlem yapılacağını söylediler ama ben ürünleri alıp kasaya dönene dek sistemin çalışmadığını söylediler. Bir de birkaç parça yeni ürün aldım. İade tutarının üstüne çıktığım halde bilgi fişi kestiler, üzerine iade edilemez kaşesini 5-10 kez sertçe basıp elime tutuşturdular. Üstüne bana bilgi fişi kestiler. Uyarmama rağmen sistemde hata var 1-2 saat bekletip öyle verebiliriz dediler. Şimdi bunları hangi açıdan şikayet etmeli? Bilgi fişi için mi? Sürekli bahane üretip müşteriyi mağazadan soğutma çabaları için mi? Yoksa bir dedikleri diğerini tutmadığı için mi?.

DeFacto Logo
DeFacto14 Ocak 18:47

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri Deneyim Merkezi 0850 333 22 86

Serkan
Serkan19 Ocak 01:16

Hadi oradan ya! Sizin ticari politikanız, benim alışveriş yaptığım diğer markalar ile kıyas yapıldığında 10 üzerinden değerlendirecek olursak sıfır bile verilmez! LCW mağazası giyilmediği takdirde 9 ay sonra tek kelime etmeden ve fiş bile sormadan ürünlerimi aldılar (10. Ayda yani Ekim’de ) Ama siz ürünü sattıktan sonra geri almamak için veya o ürünü tekrar getiren müşteriyi Müthiş bir baskı ile ( ticari politika, eğitimsiz ve seviyesiz çalışan ekibi ile, ya da sürekli sıkıntı çıkardığını söylediğiniz sistemleriniz ile ) mağazadan tabiri caiz Se def ediyorsunuz! Alışveriş yapılacak onlarca mağaza dururken bir daha asla sizi tercih etmem ve herkesi de bu konuda uyarırım!

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler