02 Temmuz 2016

DeFacto Ürün Değişimi ve Personelin Davranışı Hakkında!

Mağazanızdan 2 adet pantolon almıştım kısa bir zaman sonra her iki pantolon da renk atması oldu. Çorum'daki DeFacto mağazanıza değişim için müracaat ettiğimde arkamda birçok insan kalabalığının olduğu esnada beni rencide edecek davranışta bulunarak personel yüksek bir sesle kızarak ve bağırarak "siz her zaman değişim yapıyorsunuz değiştirmem" diyerek mağaza sahibiymiş gibi hareketlerde bulunmuştur.


Doğrudur ben birkaç değişim yapmıştım ama değişim yapmadığım ürünlerinizde var elimde, personel yüz aşinalığı yapıp sanki babasının mali gibi davranmıştır. Lütfen sizden ricam bu durumla ilgilenmeniz ben yıllardır sizin müşterinizim ve çevremdeki bütün arkadaşlarıma da DeFacto güzel bir mağaza değişimdir fakat elimdeki ürünlerle ilgilenmeyip bir de bu davranışta bulunmaları beni rahatsız etmiştir.

Mukaddes 848 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi04 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön