24 Nisan 2013 #1760633

DeFacto Tek Çekim Seçmeme Rağmen Taksitlendirme Yapıldı!

Defacto'nun internet sitesinden birkaç gün önce gömlek aldım. Ödeme işlemlerini yaparken tek çekim seçmeme rağmen kredi kartı hareketlerini incelediğimde ödemenin 6 taksite bölündüğünü gördüm. Online olarak incelediğim faturada halen tek çekim yazıyor. Ancak defacto bilgim ve isteğim dışında ödemeyi 6 taksite bölmüş.

Güven 82 Okunma

Cevaplar

  • Güven24 Nisan 2013

    Bana kesilen faturada ödemenin tek çekim halinde yapıldığı yazıyor. Ama ödeme'de taksitlendirme yapılmış. Bunu ispat edebilirim. Baştan savma cevaplar yazmayın lütfen. Eğer bir hata varsa bu bankanın değil defacto'nun.

  • DeFacto Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ile alakalı olarak sizin isteğiniz dışında ödemelere sistemsel olarak herhangi bir müdahalede bulunulmamaktadır.Ödeme esnasında bankanızın size sunmuş olduğu avantaj ve taksitlendirmelerden faydalanmış olabilirsiniz.Lütfen konu ile ilgili bankanız ile temasa geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön