Defacto Şubeden Teslim Alacağım Dememe Rağmen Kuryeye Çıkmış

Veysel Veysel3 hafta önce

Vermiş olduğum siparişin alıcısı olduğum kargonun teslim edilmemesi MNG Kargo şubesine gitmeme rağmen siparişim olan kargoyu bana teslim etmediler DeFacto' dan b** hanım kargonun müşteriye teslim edilememesi konusunda mail atmış. 

İade de için ne alaka parasını ödemiş olduğum ürünleri tarafıma vermeyip nasıl iade talep ediyorsunuz. Böyle saçmalık görmedim müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir iade talebi gözükmediği ifade ettiler. Siparişimi kargodan teslim almak istiyorum gereken yapılsın. 

depo biriminizin yapmış olduğu yanlış tan dolayı 10 günden beli siparişlerimi alamadım şikayet var dan t*** hanıma özellikle rica ettim ürün 2. Sefer kargoya veriliyor ya en yakın mağaza ya da kargo şubesinde kalsın dedim kargo adresime geliyor.

Ben özellikle söyledim ve tamam dediniz ben sizin depo biriminizin kendi kafasına göre hareket etmesinden dolayı kargo görevlisiyle zaten tartıştım ayıp size şubede kalsın dedim. Kargo adrese gelmesin dedim nasıl bir iş bu arkadaş anlamadım mağduriyet üstüne mağduriyet yaşatıyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Veysel 3 hafta önce

Kimsenin aradığı yok ayıp bu nasıl müşteri memnuniyeti bu nasıl hizmet

profile-icon Veysel 3 hafta önce

Konuya hakim Tuğba hanım lütfen beni acil arayınız muhataba alıp 10 saat oldu

DeFacto Logo DeFacto 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri Deneyim Merkezi 0850 333 22 86

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler