14 Temmuz 2014 #2562394

DeFacto Rafa Konulan Ürünü Satmıyorlar

12 temmuzda 14' te DeFacto İzmir efesus mağazasından bir kaç ürün aldım. Kasada tşörtlerden biri gömlek olarak ve fiyatı daha yüksek olarak görülüyordu. Kasiyere neden diye sorunca diğer çalışana sordu. O da tişörtün gömleğin yanında hediye olarak satılanlardan olduğunu ve satış yapamayacaklarını söyledi.


İşin komiği arkadaşa söylememe rağmen raftaki diğer ürünleri toplama nezaketini göstermedi. Her müşteri kasadan geri dönecek yani. Firmayı telefonla aradığımda olayı çok normal karşıladılar.
DeFacto'dan acilen bir özür yada yapılan kabalığın telafisini bekliyorum. Aksi halde ne kendimin nede arkadaşlarımın aynı firmadan alışveriş yapacağını sanmıyorum.

Serkan 790 Okunma

Cevaplar

  • Serkan19 Haziran 2015

    DeFacto gayet çözüm odaklı çalışıyor. Ama müşterinin sorununu değil de kendi içi sorunlarını çözüyor sanırım.

  • DeFacto Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır.Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı ,gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön