15 Mart 2013 #1687052

DeFacto Personel Nasıl Davranacağını Bilmiyor!

Bugün 18.00 civarı Konak Kemeraltı Defacto mağazanızdan 100 küsur tl'lik alışveriş yaptım. Ürünlerinizi beğenen ve sürekli mağazanızdan alışveriş yapan bir müşterinizim. Kasaya geldiğimde kasiyer bayanın Defacto'nun hizmet anlayışına da aykırı olduğunu düşüneceği şekilde kaba tavrına maruz kaldım.


Kendisine rahatsızlık duyduğumu ifade ederek durumu düzeltmesi için fırsat tanımama rağmen mağaza müdürüne şikayet edebileceğimi ve bu durumun umurunda olmadığını gösterdi. Durumu mağaza müdürüne yansıtmak mecburiyetinde kaldım. Genel müdürlüğünüze de daha detaylı bir mail gönderdim. Müşterilerinize kaliteli hizmet veremeyen bu elemanınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Özlem 225 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bu konudan bizi haberdar ettiğiniz için çok teşekkür eder, size sıkıntı verdiğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’yu daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip bu konuda gerekli uyarıların yapılarak bir daha yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınacağını bilginize sunmak istiyoruz. Saygılarımızla, DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön