14 Eylül 2013 #2011592

DeFacto Personel İlgisiz Davrandı!

İzmir Kemeraltı Defacto şubesinden 12, 09, 2013 tarihinde eşimle 2 adet t-shirt almaya girdim. Deneme kabinine deneme yapmaya gittim. Eşimde yanımdaydı fakat biri kabin yerine meydanda soyunup giyiniyor. Uyarmama rağmen görevlinin hiçbir tepkisi olmadı. Hesap ödedikten sonra mağaza müdürüne durumu ilettikten sonra bana verilen cevap aynen şöyle:


Beyefendi yapacak hiçbir şey yok. Çünkü uyarmamıza rağmen bizi dinleyen yok derken eşime bakıyor ve burada ne arıyorsun der gibi bakıyordu. Bu arada eşim de kapalı: Böyle bir anlayış ve satış tekniği var mı? Biz eşimizle böyle mağazalarda alışveriş yapamayacak mıyız? Böyle zihniyetleri ve DeFacto'yu kınıyorum. Bir daha kapısından geçmem.

Metin 159 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bu konudan bizi haberdar ettiğiniz için çok teşekkür eder, size sıkıntı verdiğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’nun daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz. Saygılarımızla, DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön