Toplam çözüm sayısı
..
DeFacto ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gizem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

DeFacto Para İadem Yapılmıyor

491görüntüleme
Gizem
Gizem 21 Ocak 19:47

30.12.2020 tarihinde verdiğim sipariş neredeyse 1 ay olmasına rağmen teslim olmadı ve iadesini talep ettim. Ancak çağrı merkezi sürekli beni arayıp inceleyip iade yapacağız diyor ve paramı iade etmiyor. 1 aydır paramı kullanıyorsunuz. Acil iadesini istiyorum.

Gelişme
Gelişme

4 hafta önce

DeFacto sen kimsin benim parama 1 ay el koyuyorsun hangi münasebetle kartımdan çektiğin paramı iade etmiyorsun. Paramı hemen iade edin. 30.12.2020 de online mağazanızdan aldığım ürünleri teslim etmediniz iadesini istedim paramı da iade etmiyorsunuz. Siz insanları dolandırıyor musunuz? Paramı iade etmek için be bekliyorsunuz. Çağrı merkezinizde muhatap bulamıyorum şikayet var ekibi ilgileniyor diyorlar o kadar şikayet var ki bunun için ekip kurmuşsunuz. İnanılır gibi değil.

DeFacto Logo
DeFacto21 Ocak 19:53

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri Deneyim Merkezi 0850 333 22 86

DeFacto Logo
DeFacto21 Ocak 20:09

Değerli müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden dolayı üzüntülerimizi belirtmek isteriz. Sizinle iletişime geçmek istedik fakat kayıtlı iletişim numaranıza yanıt vermediniz. Uygun bir zamanınızda yorum kısmına yazarsanız tekrar iletişime geçerek şikayetinizi çözümlemek isteriz. Saygılarımızla, DeFacto Müşteri Deneyim Merkezi 0850 333 22 86

Gizem
Gizem21 Ocak 20:17

Sürekli iletişime geçiyorsunuz ama bir sonuç alamıyoruz. Arayabilirsiniz

Gizem
Gizem27 Ocak 01:22

Param hala iade olmadı. Neyi bekliyorsunuz anlamıyorum 1 aydır ne para iadesi nende ürün gönderimi var derhal paramı iade edin. Sizi Tüketici Mahkemesi'ne şikayet edeceğim. Ayrıca yeni aldığım iki eşofman altı da iki kez giydim yırtıldı. Onları da iadeye göndereceğim. Hiçbir şeyden memnun kalmadım.

Gizem
Gizem3 hafta önce

Tarafıma teslim edilmeye parasını ödediğim siparişimin faturasını istedim hala iletmediniz. Faturamı yollayın.

Gizem
Gizem3 hafta önce

Paramı iade etmek için neyi bekliyorsunuz bu nasıl kurumsallık siz benim paramı nasıl alıkoyarsınız. Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim sizi faturamı iletin. Muhatap bulamıyorum kimse faturamı yollamıyor. Nefret ettirdiniz artık.

Gizem
Gizem3 hafta önce

Benimle derhal iletişime geçer misiniz? Muhatap bulamıyorum beni acı

Gizem
Gizem3 hafta önce

Benimle derhal iletişime geçer misiniz? Muhatap bulamıyorum artık çok sıkıldım 1 ayı geçti paramı iade etmiyorsunuz. Bu nasıl duyarsızlık ya. Kimsenin ilgilendiği yok. Lanet olsun ürün aldığım güne mağazanızın önünden dahi geçmeyeceğim.

Gizem
Gizem2 hafta önce

Kimse iletişime geçmiyor param hala iade edilmedi siz ne hakla paramı iade etmezsiniz. Haksız kazanç dolandırıcılık bu be ürün yollandı ne param iade edildi artık yasal yollara başvuracağım.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler