25 Haziran
Yorum Yap
#10595935

DeFacto Pantolon Ağı Kısa Sürede Deforme Oldu!

14 Mayıs 2018 tarihinde DeFacto 'dan füme rengi kot aldım. Paçasını yeni yaptırdığım için bu hafta ilk kez giydim. Sadece 1,5 gün giydim. Sonrasında pantolon ağını fark ettiğimde oldukça aşınmış ve beyazlaşmıştı.


Pantolon ilk seferde nasıl beyazlayabilir. Daha önce de DeFacto' nun farklı modellerinde aynı sıkıntıyı yaşadım fakat belli bir süre sonra oluyordu. Ama bu ilk seferde eski gibi oldu. Görüntüler ektedir. En kısa zamanda cevap beklemekteyim.

Sevda 786 Okunma

Cevaplar

 • Sevda16 Temmuz

  Gerçekten çok açıklayıcı bir açıklama oldu. Bir daha markanızı kesinlikle tercih etmeyeceğim. 1 ay olduğunu bende biliyorum. Fakat 1 pantolonun 2 giymede bozulduğu nerede görülmüş.

 • DeFacto Temsilcisi16 Temmuz

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Değişim iadelerimiz 30 gün içerisinde size en yakın Defacto mağazamızda fişiniz ve faturanızla yapılmaktadır. 30 gün aşıldığında ise her hangi bir işlem sağlanmamaktadır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • Sevda28 Haziran

  Hala kimse dönüş yapmadı. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Kesinlikle bir daha sizin markanızı tercih etmeyeceğim yakınlarımada aldırmayacağım.

 • Sevda26 Haziran

  Hala herhangi bir dönüş olmadı ve müşteri hizmetlerini aradığımda bana yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Pantolonu giydiğim ve tadilat olduğu için iade olamayacağı belirtildi. Ben ilk giymede pantolonun solacağını nereden bilebilirdim. Yıllardır pantolonlarımı sizden alıyorum bir daha kesinlikle sizin markanızı tercih etmeyeceğim. Müşteri memnuniyeti sıfır

 • Sevda26 Haziran

  Üründeki aşınma ve fişi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler