Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

DeFacto Olmayan Ürünün Para Ödemesi

profile
04 Haziran
265
Gülhanım'ın Teşekkür Mesajı
“Podium mağaza müdürünüz Erhan beye çok teşekkürler ederim...”

DeFacto'dan ürün aldık, ancak ürün küçük geldiği için iade etmek istedik. İade edemedikleri için bize çek verdiler ve ben de kabul ettim. Fakat çeki kaybettim ve şimdi olmayan bir ürünün ödemesini yapmamızı istiyorlar. Böyle saçma bir şey görmedim. Kocaman DeFacto firması telefon veya kart alışverişinden bizi bulamıyor mu? Bu tür bahanelerle sığınarak, almadığımız bir ürünün parasını ödemek de doğru değil.

DeFacto Logo
04 Haziran 17:08

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri Deneyim Merkezi 0850 333 22 86

Gülhanım
05 Haziran 12:33

DeFacto poduim mağaza müdürü ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim

Gülhanım
05 Haziran 12:35

Podium mağaza müdürünüz Erhan beye çok teşekkürler ederim...

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

DeFacto Paramı Geri İade Edilmedi

profile
03 Ağustos
308
"Şikayet var ekibinden DeFacto temsilcisi (İsmini şu an hatırlayamadım) bir beyefendi sorunumu 3 gün içerisinden çözdü. (Araya hafta sonu girdiği için 3 güne uzadı sanırım). Benimle birebir özellikle ilgilendi (söylediği gibi) ona çok teşekkür ederim. DeFacto çağrı merkezinde 2 ay boyunca sorunumu çözemeyen onca insana rağmen. Çağrı merkezinde çalışan çoğu yetersiz insan (hepsi bir an önce telefonu kapatayım da aman benden çıksın kafasında sorun çözme odaklı değil). Böyle problem çözücü insanlarla çalışıldığı, DeFacto gibi bir markaya yakışan insanlarla çalışıldığı mutlu oldum."
5
Çözüldü

DeFacto Ürün İade Sorunu

profile
24 Haziran
270

Ümraniye canpark AVM DeFacto mağazasından aldığım ürünü iade etmek için gittiğimde, kredi kartı slibi olmadan iade alamayacaklarını söylediler. Fatura...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
DeFacto Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 dk 35 sn
Benzer Şikayet Yaz