03 Mayıs 2013 #1777700

DeFacto Müşteri Hizmetleri Şikayetimle İlgilenmedi!

Detaylara girmek istemiyorum. Balıkesir Merkez mağazanızla ilgili, bir personel sorunu yaşadım. 6 Nisan 2013 tarihinde internet sitenize yazılı şikayette bulundum. Fakat müşteriyle çok ilgili olan firmanız zahmet edip geriye bile dönmedi.


Başka firmalar daha o gün içinde geri dönüyorlar oysaki. Demek orda sadece göstermelik linkler mevcut. Bir daha sizden alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Tüm şikayetlere dönüş yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Eğer o e-mail'ime dönüş yapılmazsa Tüketici Mahkemelerine başvuru yapacağımı da bildiririm.

Ali 284 Okunma

Cevaplar

 • Ali09 Kasım 2015

  Firma çok ilgiliydi ancak pratik ve hızlı bir sorun çözme kabiliyetlerinin olduğuna inanmıyorum. Yine de sıkıntıları çözmek adına samimi olarak çalıştıklarına güvenim tam.

 • Ali04 Mayıs 2013

  İlgili olay Balıkesir Merkez şubenizde gerçekleşmişti. Geç olmuş olsa da geri dönüşünüz için teşekkür ediyorum. Sorunun çözülmesi dileklerimle iyi çalışmalar diliyorum.

 • DeFacto Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle müşterilerimizden gelen tüm mailler dikkate alınarak geri dönüş sağlanmaktadır.Yoğunluk sebebiyle bizlere e-mail olarak iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili geri dönüş sağlanılmamıştır.Mailinize ulaştık ve belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli işlemlerin yapılabilmesi için olayın yaşanmış olduğu mağaza bilgilerini paylaşmanızı rica ederiz. Ayrıca müşteri hizmetleri ile ilgili iletmiş olduğunuz konu ile alakalı gerekli kontroller sağlanarak uygulamada yaşanan aksaklıklar ile ilgili gerekli önlenlerin alınacağını bilginize sunmak isteriz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • DeFacto Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz; Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanız ile ilgili detay bilgi paylaştığınız takdirde konu ilgili birimlerimize aktarılacaktır.Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’yu daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz. Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön