DeFacto ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yasin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

DeFacto Mükemmel Mağduriyet Zinciri!

539görüntüleme
Yasin
Yasin 24 Kasım 2020 15:29
ÇözüldüÇözüldü
Yasin'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim”

11 Kasım 2020' de indirimli tutarıyla 17 TL'den aldığım 2 ürünün geri iade edildiğini bugün müşteri hizmetlerinden öğrendim. Aras Kurye ve DeFacto'nun bu mükemmel uyum içerisindeki çalışmasını taktir ederim öncelikle. Mağdur etmek için birbirleriyle yarışıyorlar adeta. 16625940 numaralı siparişim 1 haftadır gelmeyince Aras Kurye'yi aradım ve kargo takip numarasından ürünü sorgulattım. Ürün sistemde gözükmüyordu. Ama ürün kargoya verilmişti. Bugün tekrardan arayınca sipariş kodumun yanlış olduğunu, DeFacto'yu arayıp tekrardan sipariş no almam gerektiği söylendi. 

DeFacto müşteri hizmetlerini bugün (24 Kasım) aradım ve bana ürünümün iade olduğu söylendi. Üstelik DeFacto bana dün "kargonuzun hızlanması için kargo şirketiyle iletişime geçildi" diye mesaj atıyor. 

Yani arayıp sormasam hala kargom geliyor zannederek bekleyeceğim. Neyse kargom iade olmuş parası yatacakmış aynı ürünü sipariş edebilirmişim. Mükemmel çözüm önerisi. Gelmesini 10 günden fazladır beklediğim kargomu, kargo şirketi ve DeFacto'nun organize hataları yüzünden 17 TL den aldığım ürünü 35 TL den alma fırsatı. Hem beklet hem haber etme üstene bir de yanılt  tam olsun. 

Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız buysa yazıklar olsun gerçekten. İndirimli aldığım ürünü bana indirimsiz fiyatıyla tekrardan sunup mağduriyetimi giderdiğinizi düşünüyorsanız yazık sizin zihniyetinize. 

2020 yılında insana 10 gün kargo bekletebiliyorsunuz madem bu kadar bekleyeceğiz Aras Kurye ile değil develerle yollayın belki daha hızlı gelir.

DeFacto Logo
DeFacto24 Kasım 2020 15:32

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri Deneyim Merkezi 0850 333 22 86

Yasin
Yasin24 Kasım 2020 17:29

Teşekkür ederim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler