21 Şubat 2013

DeFacto Montun Renginde Açılma Oldu!

Aralık ayında defactodan bir deri mont aldım. Kısa bir süre sonra montun pek çok yerinde renginde açılmalar başladı aldığım mağazaya götürdüm. Firmaya gönderdiler 15 gün içerisinde arayıp ürününüz geldi gelip alabilirsiniz dediler, mağazaya gittiğimizde aynı montun bir başkasını verip firmadan değişim yaptılar bu montu size gönderdiler dediler.

Bende aldığım ürün yine aynı olursa endişesiyle yerine başka bir ürün alıp alamayacağımı sordum bana cevap olarak alabilirsiniz fakat sezon fiyatından verebiliriz dediler çünkü montlar yarı yarıya indirimliydi. Gönderilen montu aldım 20 gün oldu oda beyazlamaya başladı defacto iyidir dedik aldık hatamı ettik!

Sevtap 106 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Problemli ürünler hakkında satış belgesiyle birlikte ilgili mağazamıza başvurduğunuzda üründe üretim kaynaklı hata incelemesi yapılır. Ürün incelemesi sonucunda üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Satış belgenizin olmadığı durumlarda sistemde en son satış fiyatı üzerinden destek verilmektedir. Ayrıca DeFacto mağazaları merkez ve bayi olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Merkez mağazaları da sezon ve outlet olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Belirtmiş olduğunuz durumda eğer ürünler merkeze bağlı bir sezon mağazasından alınmış ise sadece sezon mağazasında değişim desteği verilir. Aynı şekilde merkeze bağlı outlet mağazasından alınan ürünler ise sadece outlet mağazalarda değişim desteği verilir. Merkeze bağlı mağazalarımızdan alınan ürünlerin mağaza özelliği bakılmaksızın bayi mağazalarında değişim desteği bulunmamaktadır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön