07 Mart 2016

DeFacto Mağaza Yöneticisinin Saygısızlığı!

16.02.2016 tarihinde mağazanızdan alışveriş yaptım. Kasaya geldiğimde kasada isminin G**
olduğunu duyduğum sarışın, orta boylarda, beyaz giyimli bayanın, bir bayan ve erkekle tartışmasına şahit oldum. Banka ile ilgili sıkıntı olduğunu ve bayan mağduriyetini anlatıyor. Beyaz bluzlu hanım müşteri bayanı dinlemeyip banka ile görüşüyor.

Banka görüşmesi esnasında, beyaz bluzlu kadın müşteri bayanı azarlar tarzda konuşuyor ve argo kelimeler kullanıyor. Kasa kuyruğu esnasında bu olay bana yapılmamasına rağmen üzerime alındım. Bir sürü insanın içinde ben utandım.

Sürekli firmanızdan alışveriş yapıyorum ama mağazanın imajı gözümde ciddi anlamda zedelendi. Durumu sinirlendiğim için beğendiğim kıyafetleri bırakıp çıktım. Bu durumu çevremdeki insanlara da anlatacağım için onlar da en azından artık çarşı mağazasından alışveriş yapmayacaklar.

Mert 235 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön