17 Mart
#11725484

DeFacto İade Ve Değişim Sorunu!

Bir hafta önce Bitlis Tatvan şubesine kredi kartıyla ödeme yapmak suretiyle internetten ürün getirtti. Mağaza bana ama aldığım ürün beden olarak küçük geldi alırken sıkıntı olmaz iade alırız demişlerdi. Bugün ürünü götürdüm öncelikle aynı ürünün elimdeki S beden M bedeni sordum geldi mi var mı elimizde yok dediler diğer illerde var mı getirtebilirmisiniz. İade yapmayıp değişim yapsak dedim bazı mağazalar da çevre illerde aynı ürün olunca birkaç güne getiriliyor Van Diyarbakır Batmadan aynı ürünün aradığım bedeni var ama yardımcı olamayacaklarını ilettiler bana.


O zaman iade etmek istedim ama alışveriş yapmış olduğum kart eşimle birlikte Sivas iline gitti ben Bitlis’teyim kart Sivas'ta. Ürün ve fiş Bitlis'te bu şekilde iade almadılar kartın Sivas'tan gelmesi bir ayı geçebilir iade süresi dolabilir dedim. Şikayetim şu ki istediğim ürün çevre illerde var yardımcı olup getirtmiyorlar (lc mağazası bunu yapıyor müşteri memnuniyeti için) Bir diğeri alışverişi yaptığım kart yok diye ürün ve fıs yanımda olmasına rağmen kartın bilgilerini verebilirim dememe rağmen iade alınmaması.

Raşid Raşid 2.748 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yaşanılan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz, iade işlemi fişiniz ve slib ile birlikte size en yakın mağazada 30 gün içerisinde yapılmaktadır. Fiş, slib olmadan iade işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler