20 Şubat 2013

DeFacto İade Kabul Etmedi!

10 gün önce De Facto'nun Ankara'daki Kızılay Necatibey şubesinden gömlek aldım. Eve gittim gömleği giydim, ablam gömleğin olmadığını söyledi. Ben de gömleği iade edip paramı almak için ürünün fişi ile birlikte mağazaya gittim. Üründe hiçbir koku olmamasına rağmen kasiyer iade almamak için ''ürün resmen yıkanmış deterjan kokuyor'' diyerek beni suçladı.


''Biz bu ürünü satamayız yıkanmış'' dedi. Daha sonra ürün değerinde başka ürün ile değişim yapabiliriz dendi. Peki böyle durumda değiştirmek için benden aldığınız gömleği müzeye mi koyacaksınız? Ürünü satarken evde deneyin olmazsa koşulsuz iade kabul ediyoruz diye satış yapıyorsunuz. Herşeyi geçtim kasiyer beni suçladı, hakkımı helal etmiyorum.

Mikail 578 Okunma

Cevaplar

  • Mikail20 Şubat 2013

    Cevabınız beni hiçbir şekilde tatmin etmedi. Ben sizin ürününüzü iade edip paramı geri almak istiyorum. Gömleği kim koklayacaksa koklasın hiçbir koku yok! Ayrıca beni suçlayan ve bana karşı kaba davranan personelinize yaptırımınız ne olacak? Bana somut çözümler ile gelin. Beni ilgili mağzanın müdürüne yönlendirmenizi istiyorum. Bana yapılan saygısızlığın peşini bırakmayacam.

  • DeFacto Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bu konudan bizi haberdar ettiğiniz için çok teşekkür eder, size sıkıntı verdiğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’nun daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz. Saygılarımızla, DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön