sta-4-hoverİyi Çözüm

DeFacto İade Edilen Ürünlerin Ücretini Alamıyorum

Simge Simge02 Temmuz 11:00

Online alışveriş yapmayı tercih ediyorum. Ama DeFacto'dan aldığım bir urunu iade ettim ve 1 aydan fazla zaman olmasına rağmen paramı geri alamıyorum. Her aradığımda aynı bilgileri tekrar istiyorlar. İnsanla dalga geçmek gibi oluyor maalesef. Online alışveriş yapmaya korkuyorum DeFacto'dan.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Simge 11 Temmuz 12:10

İade ettiğim ürün büyük uğraş sonucu 2 ayda sonuçlandı. Ardından kargo ücretini kesip eksik iade parası aldım. Bunun üzerine kupon verildi. 2 ürün sipariş ettim ama tek ürün yollandı. Bir de belli bir fiyata indirim çeki koymuşlar. Yani sürekli alışveriş yaptırmaya çalışıyorlar. Siparişin neden eksik geldi belli değil ve kupon boşa gitmiş oldu kullanılmadi.

profile-icon Simge 04 Temmuz 13:24

Müşteri hizmetlerinden seher hanim gerçekten yardımcı oldu. Teşekkür ederim kendisine.

profile-icon Simge 04 Temmuz 13:21

Şimdilik sorun çözüldü.

profile-icon Simge 04 Temmuz 10:25

Bir aydan fazla suren iadem onaylandı fakat ücret eksik yattı hesabıma. Kargo ücreti olarak kesilmiş. Hem uzun sure bekletiyorlar hem de ücret kesebiliyorlar. Baştan belirtseniz ona göre alışveriş yapardık. Ve müşteri hizmetlerinden aradıklarında indirim kuponu vereceklerini söylediler ama maalesef o da ortada yok. Zaten bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum. Ücretsiz diye belirtiyorsaniz ücret kesemezsiniz.

profile-icon Simge 02 Temmuz 17:05

Teşekkürler. Sorun çözüldü.

DeFacto Logo DeFacto 02 Temmuz 11:07

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri İlişkileri 0850 333 22 86

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Feyza 05 Temmuz 02:41  

  Ya aynı pantolondan almayı ben de düşündüm çok rica etsem yardımcı olur musunuz pantolonun duruşu bedeni ve onlinedan alınca gönderirler mi kesşn

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Simge 05 Temmuz 23:13  

  Online alım yaparken sorun olmadı sadece iadede sorun oldu. Pantolonun beli çok dar o yüzden iade ettim. Mom gibi bence durusu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler