3 g
Yorum Yap
#11856809

DeFacto Çalışanların Anlamsız Tavırları!

16.04.2019 tarihinde İstanbul - Kavacık'taki DeFacto mağazasına alışveriş yapmak için gittim. Bir erkek gömleği ve kadın eşofmanı aldım. Daha sonra mağazada yine başka ürünler bakarken kabinin önündeki askıdaki jean dikkatimi çekti ve ona bakmaya gittim. Daha ürüne bakmadan görevli gelerek kabine kaç ürünle giriyorsunuz diye önümü kesti. Bende kabine girmediğimi belirttim. Buna rağmen ''eee buraya geliyorsunuz'' dedi. Bende ürüne bakmaya geldiğimi belirttim.


Görevli kişiye ismini sorduğumda Ş*** olduğunu söyledi. Bunu söylerken bile agresif bir tavır sergiledi. Daha sonra üst kata çıkarak başka bir görevliye mağaza müdürünü görmek istediğimi söyledim. Mağaza müdürünün çıktığını kendilerinin ilgilenebileceklerini söylediler. Ben de durumu bu şekilde anlattım. Pek bir faydasını olmayacağını biliyorum ancak söyledim yine de. Elimde ki birkaç parçayı bırakıp sadece acil lazım olduğu için erkek gömleğini ve eşofmanı alarak çıktım.


DeFacto olarak eğer bazı uygunsuz şeylerin önüne geçmek istiyorsanız. İnsanlara hırsız muamelesi yaparak başaramazsınız. Bir daha mağazalarına gideceğimi sanmıyorum. Konunun da en kısa sürede çözülmesini rica ediyorum.

Yeter Yeter 194 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bu konudan bizi haberdar ettiğiniz için çok teşekkür eder, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’nun daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. İlettiğiniz konu ilgili birime aktarılmış olup, en kısa süre içerisinde gereken işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları