04 Nisan 2013 #1723531

DeFacto Çalışaların Tarzı!

İstanbul and. yakası optimumdan aldığım ve birkaç defa üstüne basarak hediye olduğunu söylediğim değiştirme kartını istediğim halde satıcı kişi bana "firmamız etiketi üzerinde ise değiştirme kartına gerek duymuyor dedi" aradan 2 hafta geçti ve Ankara' daki atlantis avmdeki defactoya gittiğimizde ürünün fişi olmadan değişim yapamayacaklarını söylediler.


Mağazadakilere opt. olayı anlattığım da öyle bir uygulamaları olmadığını ben ısrar edince kendileri de Lütfettiler ve değişim yapacaklarını söylediler, sonuçta ürünü tekrar okuttuklarında farklı bir fiyat çıktı bu nedenle değişim yapmadık. Değişim kartını vermediklerinden İstanbul' dan, tarzlarından dolayıda Ankara' dakilerden şikayetçiyim.

Özge 135 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. DeFacto mağazaları merkez ve bayi olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Merkez mağazaları da sezon ve outlet olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Belirtmiş olduğunuz durumda eğer ürünler merkeze bağlı bir sezon mağazasından alınmış ise sadece sezon mağazasında değişim desteği verilir. Aynı şekilde merkeze bağlı outlet mağazasından alınan ürünler de sadece outlet mağazalarda değişim desteği verilir. Merkeze bağlı mağazalarımızdan alınan ürünlerin mağaza özelliği bakılmaksızın bayi mağazalarında değişim desteği bulunmamaktadır. Ayrıca uygulamalarımız gereği değişim işlemlerinde fatura yada fiş ibraz edildiği takdirde tutar değerinde yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Fatura/fişinızın olmadığı durumlarda, bilgisayar sisteminde gözüken fiyat üzerinden değişim yapılmaktadır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön