sta-1-hoverYetersiz Çözüm

DeFacto Böyle Ciddiyetsizlik Olmaz

Tayfun Tayfun14 Eylül 19:38

Piazza şubesinden alışveriş yaptım. Kasada aldığım pantolonlardan birinin farklı rengini sordum. Mağazada bulunmadığını ancak internetten sipariş verilebileceğini 3 iş günü içerisinde adresime geleceğini söylediler. Ödemeyi mağazada nakit yapıp çıktım. 8 gün oldu ne arayan ne soran ne gelen var. Bilgilendirme SMS bile gelmedi. Mağazaya geldim mağaza sorumlusu hanımefendi iade olarak göründüğünü söyledi ve müşteri hizmetlerini aradı. 

C*** hanımla görüşmemizde bana ürünün tedarik edilemediğini ve iade yapılacağını söyledi. İadeyi de ibana yapacaklarını söyledi. Bunu duyunca iyice sinirlendim. 3 iş günü geleceği söylenen ürün 8 günde gelmiyor iadeye düşüyor. Kimse zahmet edip ne arıyor ne SMS atıyor. Gelip sormasam unutsam ne zaman dönüp biz olmayan ürünü size sattık simdi de iade edeceğiz gelin paranızı verelim dediği yok. 

Üstelik mağazada nakit ödemişim bana ibana atacağız deniyor. Kardeşim banka hesabım olmak zorunda mı? Belki hacizliğim ya da ben ne şekilde ödediysem o şekilde verin. Ciddiyetsizliğin bu kadarı. 

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Tayfun 17 Eylül 16:23

Salı iademin yapılacağı söylendi yapılmadı, perşembeye attılar perşembe de yapılmadı. Aradığımda yardımcı olmak adına hiçbir şey yapılmamakla birlikte, talebinizi alıyorumdan başka bir şey söylenmiyor. Tüketici Hakem Heyetine iletip evrakı da paylaşacağım. Elime hiç ulaşmayan ürün için ödediğim parayı vermiyorlar kardeşim. De Facto onlinedan uzak durun. İadeniz olursa da Allah kolaylık sabir versin

DeFacto Logo DeFacto 14 Eylül 19:41

Değerli Müşterimiz, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. DeFacto Müşteri İlişkileri 0850 333 22 86

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler