08 Mayıs 2013 #1785671

DeFacto Askılar Verilmedi!

Evimdeki elbiselerimin yüzde doksandokuzunun markası DeFacto dur. Ama artık mağazaya bile yaklaşmayacağım. Adana Optimum AVM DeFacto mağazasından 3 adet gömlek alacaktım,105 TL civarında tutuyordu.Yanlarında askılarını da istedim fakat askıları veremeyeceklerini kendilerine çok lazım olduğunu söylediler.


Eğer askıları olmazsa almayacağımı söylediğimde siz bilirsiniz dediler. Soruyorum kendini öve öve bitiremeyen bu mağazanın geleceği 3 adet gömlek askısına mı bağlıydı? Eğer bahsi geçen mağaza bu askıları bana veremeyeceğini söyleyen mağazanın müdürüne ait olsaydı yine aynı umursamazlığı göstererek 'aman canım boşver' edasıyla hareket edecek miydi? Hani sizin müşteri memnuniyeti politikanız?

Burhan 184 Okunma

Cevaplar

  • Burhan11 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili olarak söz konusu firma tarafından hiçbir şekilde herhangi bir şey yapılmamış olup,tarafıma da herhangi bir bilgi verilmemiştir.

  • DeFacto Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır.Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz. Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön