04 Mayıs 2013

DeFacto Ürün Fiyatı!

Haftaiçi Defactonun herzaman alışveriş yaptığımız outlet mağazasına gittik. Birkaç çanta modeli baktık etiket üzerine 4.99 tl yazıyordu fakat kasada 14.99 tl olduğu söylendi. Diğer çantaları kontrol ettiğimizde aynı model birkaç çanta üzerine 4.99tl bazılarında 14.99 tl yazdığını görüp bildirdik. Haftasonu indirim fiyatı olduğu düzeltilmesi gerektiğini unuttuklarını söylediler.

Fakat gayet iyi biliyorum ki ürünün etiket fiyatı neyse o ücret ödenerek alınır mağazanın hatasıdır bizim değil ki ? Neden biz mağdur ediliyoruz. Ayrıca bu bir tüketici hakkıdır. Etiket fiyatı ne ise yanlışlık dahi olsa çantamızı 4.99 tl olarak almamız gerekiyordu. Ve böyle bi hakkımız tanınmadığı için ürünü almadık.

Funda 120 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bu konudan bizi haberdar ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’yu daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Mağaza bilgileirni bizlerle paylaştığınız takdirde çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip uygulamalarla ilgili herhangi bir aksaklık bulunuyorsa gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz. Saygılarımızla, DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön