DeFacto Ürün Değişiminde Fiyat Farklılığı...

Müzeyyen P. |

Hediye alınan gömleği, değişim süresi içinde değiştirmeye gittiğimde, 49,99 TL'ye alınan gömleğin indirime girdiği 19,99 TL fiyattan değişim yapıldığını, değişim yaptığım gömleğin fiyatının da 39,99 TL olduğu ve üstüne de 20,00 TL daha ödeyerek o gömleğin bana 70.00 TL'ye geldiğini gerek kasadaki arkadaşlara, gerekse müşteri hizmetlerindeki çalışana izah etmeme rağmen, fazladan verdiğim 30 TL için herhangi bir iade işlemi yapamayacaklarını dile getirdiler. Bu konu ile ilgili adil olmanızı ve haksız alınan 30 TL' min iadesini rica ediyorum. Yalnız sizden ricam bana yok satış politikamız böyle, barkod sistemimiz şöyle diye cevapların arkasına saklanmadan çözüm üretici sonuçlarla gelmeniz. Teşekkür eder, en kısa sürede sorunumun çözülmesini talep ederim.

Etiketler :

Fiyat Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müzeyyen P.
  17 Haziran
  12:18

  Tahmin ettiğim gibi sağ olsun arkadaşlar aradı ama daha önceki söylediklerinin aynılarını iletmek için. Sonuç 30 TL'min üstüne yattılar. Tebrik ederim Defocta bu çizgide ilerlemeye devam edin. Ben artık mağazanızın önünden dahi geçmem. Eminim benim gibi düşünen bir çok da mağdur vardır. Şikayetvar 'a her ne kadar sorunum olumsuz yönde çözülse de teşekkür ederim.

 • 07 Haziran
  14:52

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri