07 Haziran 2016

DeFacto Ürün Değişiminde Fiyat Farklılığı...

Hediye alınan gömleği, değişim süresi içinde değiştirmeye gittiğimde, 49,99 TL'ye alınan gömleğin indirime girdiği 19,99 TL fiyattan değişim yapıldığını, değişim yaptığım gömleğin fiyatının da 39,99 TL olduğu ve üstüne de 20,00 TL daha ödeyerek o gömleğin bana 70.00 TL'ye geldiğini gerek kasadaki arkadaşlara, gerekse müşteri hizmetlerindeki çalışana izah etmeme rağmen, fazladan verdiğim 30 TL için herhangi bir iade işlemi yapamayacaklarını dile getirdiler. Bu konu ile ilgili adil olmanızı ve haksız alınan 30 TL' min iadesini rica ediyorum. Yalnız sizden ricam bana yok satış politikamız böyle, barkod sistemimiz şöyle diye cevapların arkasına saklanmadan çözüm üretici sonuçlarla gelmeniz. Teşekkür eder, en kısa sürede sorunumun çözülmesini talep ederim.

Müzeyyen 1.236 Okunma

Cevaplar

  • Müzeyyen17 Haziran 2016

    Tahmin ettiğim gibi sağ olsun arkadaşlar aradı ama daha önceki söylediklerinin aynılarını iletmek için. Sonuç 30 TL'min üstüne yattılar. Tebrik ederim Defocta bu çizgide ilerlemeye devam edin. Ben artık mağazanızın önünden dahi geçmem. Eminim benim gibi düşünen bir çok da mağdur vardır. Şikayetvar 'a her ne kadar sorunum olumsuz yönde çözülse de teşekkür ederim.

  • DeFacto Temsilcisi07 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön