DeFacto Ücreti Alınıp Sisteme Düşmeyen Sipariş!

Tarık Fırat K. |

*****@hotmail.com mail adresim ile mobilden 12.06.2016 tarihinde 157,17 liralık alışveriş yapmama ve ödeme alınmasına rağmen sisteme siparişim düşmemiş müşteri hizmetlerinizde ekranlarında görememiştir tarafıma ödemenin olmadığı belirtilse de Garanti Bankası'ndan provizyon kodu 9**** ve ödeme referans numarası:6****** olacak şekilde ulaşılmış yani kartımdan ücret çekilmiştir. Hatta ödeme onayından sonra tarafıma sipariş numarası çıkarılmış ama mobilden aldığım için nasıl olsa mail adresime de sipariş bilgilerim düşecek diye kayıt edilmemiştir. Bütün gün ne mail ne de siteniz siparişlerim sayfasında siparişim görünmemektedir bilgilerinize sunar siparişimin tarafıma ulaştırılmasını aldığım ürünlerin sepetimde durduğunu belirtir gereğini önemle rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık Fırat K.
  16 Haziran
  00:19

  Ücret tutarı karta iade edilmiş olup kargo bedava kampanyasından aldığım tek kalan ürünlerin tükenmesinden ve indirimli olan ürünlerin indirimden çıkmasından dolayı aynı siparişi verememem dışında 3 gün içinde durum çözüldü çok şükür mobilden bir daha alır mıyım almam vakit kaybı!

 • 13 Haziran
  12:30

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri