DeFacto Siparişimi Hala Teslim Edemedi!

Esra A. |

3 gün önce DeFacto'dan siparişini geçtiğim 13121020223341 no'lu siparişimi hala tarafıma yollamadılar. Kargo süresi 48 demelerine rağmen hala siparişim hazırlanıyor uyarısı veriyor aradığımda bugün kargoya verilecek, yarın kargoya verilecek diye oyalayıp duruyorlar. Stokta yok ise tarafıma bildirin bende paramın iadesini isteyim başka yerden alışveriş yapayım böyle e-ticaret mantığımı olur. En kısa zamanda olumlu dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  17:04

  Merhaba,

  Siparişleriniz kargoya teslim edilmiştir. Mng Kargo sitesinde kargom nerede bölümüne aşağıdaki bilgileri aralarında boşluk bırakmadan giriş yaparak kargonuz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Fatura No : ES647108


  Saygılarımızla,

  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • Esra A.
  13 Aralık
  12:04

  Bu en kısa sürenin ne kadar olacağını merak ediyorum bende,lütfen sipariş numarama göre net bilgi istiyorum, ilginize şimdiden teşekkür ediyorum.

 • 13 Aralık
  11:22

  Merhaba,

  Normal süreçte 48 saat içerisinde siparişleriniz hazırlanarak kargoya teslim edilemktedir.Kampnaya ,Yılbaşı ve Bayram dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimatlarda gecikmeler yaşanabilmektedir.Siparişiniz şuanda faturalandırılmış ve en kısa sürede kargoya teslim edilecektir.Kargoya teslim edilen ürünleriniz ile ilgili tarafınıza iletilen kargo takıp numarası ile sizlerde siparişlerinizn takibini sağlayabilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  DeFacto Müşteri Hizmetleri