DeFacto Siparişimi Geciktirdi!

Aslı S. |

09.10.2013 tarihinde 87.97 TL tutarında internet mağazasından yaptığım alışverişin, ödemeyi yaptıktan sonra 21 ekim yani bayram tatili dönüşü yapılacağını söylediler. Arada çok uzun bir zaman var bu uyarıyı kesinlikle ödeme yapılmadan önce yapmalılar.

Bayrama daha neredeyse bir hafta var. Ödemeyi iptal etmiyorlar ve müşteri temsilcisi bir ihtimal belki bayram öncesi kargoya verileceğini söyledi ama küçük bir ihtimal. Tekrar görüşmek için defalarca aramama rağmen de muhatap bulamıyorum. DeFacto'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  14:16

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır.Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz.

  Anlayışınız için tekrar teşekkürler.

  Saygılarımızla

  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • Aslı S.
  10 Ekim
  13:52

  madem böyle bi durum var müşterilerinizi neden bu konuda uyarmıyorsunuz?gecikeceğini bilsem bende sipariş vermem.ya da gider mağazadan alırım.bu durumda siparişi de iptal etmiyorsunuz.resmen mağdur ettiniz beni..

 • 10 Ekim
  12:34

  Merhaba,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

  Yaşanan bayram yoğunluğu nedeniyle bu hafta verilen tüm siparişler bayram sonrası teslim edilecektir.Ayrıca tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetler ilgili departmanlarımız ile paylaşılmıştır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  DeFacto Müşteri Hizmetleri