24 Mart 2014

DeFacto Personelinin Davranışı Rahatsız Etti.

22.03.2014 tarihinde (Bugün) saat 15:25'de Samsun mecidiye şubesi 2. katta kabinde gömlek denedim. Kabin içinde poşetim vardı çıkarken poşetimi unutmuşum yaklaşık 15 dakika sonra bunu farkettim ve şubeye gittim. Gömleği denediğim kattaki sorumlu bayan personele durumu anlattım.

Ben suçlamadan ben almadım diyerek bana aşırı tepki gösterdi ve sesini yükseltti. Poşette neyi unuttunuz diye sordu ben poşetteki ürünün ne olduğunu üstü kapalı söyledim ve direk şu ürün mü var dedi. Daha sonra benimle hiç ilgilenmedi kasaya indiğimde kasadaki personeller de vurdum duymazdı senin kaliten bu mu DeFacto.

Şeyma 208 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi24 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır.Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı ,gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön