Hakan A. Teşekkür Mesajı

Ürünleri Mevlana Mağazasındaki yetkili arkadaş hiçbir problem çıkarmadan değiştirdi. Anlayışınızı beğendim. Teşekkürler.

DeFacto Pantolon Çok Kalitesiz.

Hakan A. |

Yaklaşık 20 gün önce DeFacto'tan pantolon aldım. Mağazadaki en pahalı pantolonlardan biriydi sanırım. 49,99 TL. Bir tane de 19.99 liralık olanından aldım. Ancak 50 liraya aldığım pantolon resmen kötü ötesi çıktı.

Birincisi pantolonun üzeri o kadar çok tüy topluyor ki, toplasam bir pantolon daha üretilebilir. O derece. Bir de siyah olduğunu düşününce nasıl bir manzara çıktığını siz düşünün. Birde daha 3. gün pantolon diz yaptı.

Diz bölgesinin altında da hafif beyazlaşmalar yaşandı. Ama diğerinde bu sorunları yaşamam DeFacto' ya karşı bende ön yargı oluşturdu. Faturasını da ya attım ya da bulmam lazım. Her aldığımız şeyin faturasını saklarsak evde dosya arşivi falan oluşturmamız gerekir.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  18 Mart
  10:59

  Ürünleri Mevlana Mağazasındaki yetkili arkadaş hiçbir problem çıkarmadan değiştirdi. Anlayışınızı beğendim. Teşekkürler.

 • Hakan A.
  18 Mart
  10:58

  Mağazaya gittim, faturayı da buldum. Hiç zorluk çıkarmadan hemen değişim yaptılar. Ücret iadesi yapamayacaklarını söylediler. Yine de gayet beğendim diyebilirim.

 • Hakan A.
  27 Ocak
  13:14

  Fiş ve fatura olmadan aldığım mağazaya gideceğim, gelişmeleri buradan yazarım.

 • 27 Ocak
  12:37

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Tüketici kanununda yer alan maddeler gereği problem yaşamış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili mağazalarımızda yapılan anlık incelemeler sonucu mağaza yetkilimiz tarafından verilen onay doğrultusunda değişim desteği verilmektedir. Ürün incelemesi sonucunda üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz.

  *Satış belgesiz yani fatura ya da fiş olmayan durumlarda ise sistemde görünen en son satış fiyatı üzerinden destek verilmektedir.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri