DeFacto Optimum Şubesi Personelinde Aşırı Saygısızlık...

Nevin G. |

Eşimle kardeşim ve kızımla gittiğim DeFacto mağazasında laubali kız çalışan, ben ürün seçerken önce kızımı kardeşimin kucağında sevmeye çalışırken davranış ve söylemleriyle bizi rahatsız ediyor benim iznim olmadan kızımı kucağına almaya çalışıyor. Sonra eşimi ve kardeşimi uyardım bir daha kucağına almaya çalışmasın diye. Daha sonra kasaya gittiğimde aynı insanla karşılaştım ve kasada ürününü ki alarm cihazını çıkarıp katlamadan buruşturarak poşete koyup önüme atıyor.

Bu şekildeki poşete koyduğunu eve geldiğimde fark ettim. O an içine bakmak aklıma gelmedi. Yıllardır alışveriş yapıyorum böyle saygısızlık görmedim. İnsanca rica etse tabi ki sevebilir. Hem saygısız hem laubali bir de saygısızca kızımı sevmek istiyor. Böyle insanları çalıştırıp markanızı gözden düşürmeyin. En kısa zamanda gidip ürünü iade edeceğim bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. İnşallah para iadesi yaparlar.

Etiketler :

Bayi Personel Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  09:40

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri