DeFacto Online Satışta Fiyasko.

İrfan K. |

DeFacto mağaza ve ürünlerinden memnunum. Lakin online siteleri için aynı şeyi söylemek mümkün değil. 1 kere sipariş verdim S beden tişörtler L büyüklüğünde geldi. Mail attım durumu anlattım geri dönüş yapılmadı.

Bende akıllanmayıp 6 ay sonra bir sipariş daha verdim bu sefer ürünlerde kullanılmış defolu geldi. Online siteye kim bakıyor bilmiyorum ama yazık. En duyulmamış marka bile daha iyi hizmet veriyordur.

sipariş kodları : 14033011212876
14062722170265

Etiketler :

Model ve Beden Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  11:04

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır.Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı bilginize sunmak istiyoruz.

  Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • 01 Temmuz
  14:08

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Prosedürlerimiz gereği problem yaşamış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili mağazalarımızda yapılan anlık incelemeler sonucu mağaza yetkilimiz tarafından verilen onay doğrultusunda değişim desteği verilmektedir. Ürün incelemesi sonucunda üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Satış belgesiz işlemlerde ise sistemde görünen en son satış fiyatı üzerinden destek verilmektedir.

  Ayrıca görüş ,öneri ve şikayetleriniz ilgili departmanlarımız ile paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri