DeFacto Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

Alev D. |

Almış olduğum ürünü hem yanlış gönderiyorlar hem de paramı, iade etmiyorlar. 1 aydır bekliyorum sürekli ben aradığım halde net sonuç alamıyorum. Müşteri hizmetleri ilgisiz ve bilgisiz. Biz yazdık bilgi bekliyoruz diyorlar. H. diye biri var ilgi sıfır. Ne güzel çalışma sistemi olumlu ya da olumsuz dönüş olsun diyorum onu da yapmıyorlar. Oturdukları yerden para kazanıyorlar. Hem almış olduğum ürün yanlış hem paramı iade etmiyorlar hem de geri dönüş yapmıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alev D.
  23 Haziran
  17:43

  Daha önce de şikayetimi bir çok kez telefon ile belirttim ancak kimsenin taktığı yok. 1 buçuk ay geçmesine rağmen hala iade işlemi gerçekleştirmediler koskoca DeFacto 25 TL ödeme yapamıyor mu? Neden dönüş yapılacak denildiği hal de dönüş olmuyor? Merkez birime iletildi deniliyor bu merkez birin hayali sanırım. Hala sonuç yok! Yazık gerçekten çok yazık. Böyle bir firmanın 40 küsur gündür iade yapamaması içler acısı...

 • Alev D.
  16 Haziran
  07:59

  Söylemiş olduğunuz tarih aralığında yine aranmadım. İnsanları kandırmaktan vazgeçin lütfen!.

 • 14 Haziran
  16:44

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri