DeFacto Kredi Kartına İade Olmayan Ücret!

Turgay K. |

18.01.2016 tarihinde internet mağazasından yapılan alışveriş sonucu MNG Kargo ile gönderilen ürünler eve teslim olmasına rağmen alıcı haberli gönderilmiş ve şubeden gelip almam gerektiği söylendi. Ben de eve teslim olarak kargo parasını ödediği söyledim. Bunun üzerine değişik tarihlerde DeFacto müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen ve kargoya evinize teslim edilecektir demeleri rağmen kargo teslim edilmedi bende siparişi iptal edip ücretin kredi kartına iade edilmesini istememe ve ürünler ellerine geçmesine rağmen hala kredi kartına para iadesi yapılmamıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay K.
  10 Şubat
  09:07

  Evet iade ettiler fakat 3 TL. Gibi eksik olarak. Benim gibi 10.000 kişiden daha bu yolla 3 TL. Kargo parasını müşteriye para iadesinde keserlerse sadece bu şekilde insanlardan ne kadar para kazandıklarını artık siz hesaplayın. Şikayet Var sitesine işlemi hızlandırdıkları için teşekkürler DeFacto ya ise hiçbir şey yok

 • 04 Şubat
  09:22

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri