DeFacto Kış İndirimi Değil, Kış Mağduriyeti Kampanyası.

Şahin G. |

Ben DeFacto mont ve kazak aldım kazak 40 TL mont 130 TL verdim toplamda 170 TL verdim. 170 üzeri alışverişte bulundum 25 TL +25 TL hediye çeki verildi bana ben çeklerin hakkında bana bilgi verilmedi, kullanımı kullanım şartları söylenmedi. 04.17 Ocak geçerli olan hediye çekleri geçerlidir bana bugün gittim bana dediler ki sen 150 TL üzeri alışveriş yaparsan neden dedim bana söylenmedi söylenmiş olsaydı ben alışveriş yapmazdım, ben aldığım kazak başka mağaza alsaydım kazağı 15 20 TL'ye alırdım ama DeFacto büyük bir şirket yanlış yapmaz ama yanlışın kralını yaptı bu nasıl iştir? kibar güzel incitmeden insanları yanıltıyorlar. DeFacto ben şikayetçiyim hakkımı savunuyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin G.
  11 Ocak
  14:51

  Sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim ürünlerinizi satabilmek için kurmuş oldugunuz kampanyalar halkı dolandırmak sömürmek içindir vermiş oldugunuz çekilişler geçersiz artı çekiliş hakkında bilgi verilmemektedir grekinin tüketici hakları verecegi dogrulduda yanıtlarsnız saygılar şahin göçer

 • 11 Ocak
  09:19

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri