29 Ağustos 2013

DeFacto Kasada Ürün Fiyatı Konusunda Yanıltıyor!

Bugün Ankamall DeFacto mağazasından bir pantolon almak istedim. Etiketinde 26.99 lira yazıyordu. Paça boyu aldırıp kasaya gittim. Görevli pantolonun fiyatının 35.99 lira olduğunu söyledi. Etikette ne yazıyor bakar mısınız dediğimde 26.99 yazıyor ama müşteriler etiketi değiştirmiştir dedi. Bence o etiketi müşterilerin değiştirmesi imkansızdı çünkü çatal iğneyle tutturulmuş basit bir etiket değildi.

Pantolonu almayacağımı söyledim ve dışarı çıktım. En başında pantolonun 35.99 lira olduğunu bilseydim alırdım ama kasaya gidip 26.99 fiyatlı ürünün 35.99 olduğunu öğrenince kendimi yanıltılmış hissettim ve DeFacto'yu severken çok soğudum.

Selin 104 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır. Sizin gibi duyarlı müşteriler sayesinde DeFacto’yu daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemlerin ve uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Saygılarımızla, DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön