DeFacto Kampanya Bilgisini Eksik Veriyor!

Cemal G. |

06-11-2013 saat 13:03 sularında cep telefonuma gelen ''Birinci yılımızda bizi yalnız bırakmadığınız için Size özel 20 TL Hediye ! Hediye kodunuz: B5e6.... '' Ardından akşam 23:00 sularında seçtiğim ürünleri almak ve indirimden yararlanmak için kodu girdiğimde geçersiz kod yazısı ile karşılamam la şaşırmam bir oldu.

Neden insanları yanıltıyorsunuz ; madem indirim vermeyecekseniz yada şartlarınız var neden cep telefonu mesajında bunları belirtmeyip ucu açık bir mesaj yolluyorsunuz. Sizden bu hatanını düzeltilip bana hediye çekinin verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  16:23

  Merhaba,

  Kampanyamız hakkında e-mailinize gelen kullanım detaylarını incelemenizi rica ederiz. Bu kod 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kodu doğru girdiğinize emin olmalısınız.Kod kullanımı ile ilgili sitemizin Sıkça sorulan sorular bölümünde yer alan İndirim-Promosyon kodları bölümünden destek alabilirsiniz http://www.defacto.com.tr/indirim-promosyon-kodlari .
  Kodun kullanım süresine ve alt baremine dikkat edilmeli , satın almak istediğiniz ürünlerin bulunduğu sepetim ekranının sol alt köşesindeki kampanya kodu bölümüne girilmelidir.

  Saygılarımızla,
  DeFacto Müşteri Hizmetleri