DeFacto Kampanya !

Hükümdar S. |

Bitlis Tatvan mağazasından yılbaşından önce alışveriş yaparken mağazada her 75 TL' alışveriş yapana 25 lira yazıldığını gördüm. Bende 75 TL' değerinde alışveriş yaptım. 25 lirayı şimdi kullanamayacağımı, 4 Ocak tarihinden sonra kullanılabilir olduğunu söyledi kasiyer. 4 Ocak'tan sonra mağazaya gittiğimde tekrar 75 TL' alışveriş yapmam gerekiyor 25 TL' çeki kullanmanız için dediler. İlk alışverişimde böyle bir açıklama yapılmadığını söyledim kendilerini ilgilendirme diklerini söylediler. Sakın bu kampanya yalanına inanmayın DeFacto gözümde bitmiştir.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hükümdar S.
  18 Ocak
  15:08

  Bitlis Tatvan mağazasından yılbaşından önce alışveriş yaparken mağazada her 75 TL' alışveriş yapana 25 lira yazıldığını gördüm. Bende 75 TL' değerinde alışveriş yaptım. 25 lirayı şimdi kullanamayacağımı 4 Ocak tarihinden sonra kullanılabilir olduğunu söyledi kasiyer. 4 Ocak'tan sonra mağazaya gittiğimde tekrar 75 TL' alışveriş yapmam gerekiyor 25 TL' çeki kullanmanız için dediler. İlk alışverişimde böyle bir açıklama yapılmadığını söyledim kendilerini ilgilendirme diklerini söylediler. Sakın bu kampanya yalanına inanmayın DeFacto gözümde bitmiştir.

 • Hükümdar S.
  15 Ocak
  12:29

  De facto tarafından tarafıma arama yapılmamıştır.

 • 14 Ocak
  14:59

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri