14 Ocak 2016

DeFacto Kampanya !

Bitlis Tatvan mağazasından yılbaşından önce alışveriş yaparken mağazada her 75 TL' alışveriş yapana 25 lira yazıldığını gördüm. Bende 75 TL' değerinde alışveriş yaptım. 25 lirayı şimdi kullanamayacağımı, 4 Ocak tarihinden sonra kullanılabilir olduğunu söyledi kasiyer. 4 Ocak'tan sonra mağazaya gittiğimde tekrar 75 TL' alışveriş yapmam gerekiyor 25 TL' çeki kullanmanız için dediler. İlk alışverişimde böyle bir açıklama yapılmadığını söyledim kendilerini ilgilendirme diklerini söylediler. Sakın bu kampanya yalanına inanmayın DeFacto gözümde bitmiştir.

Hükümdar 100 Okunma

Cevaplar

  • Hükümdar 18 Ocak 2016

    Bitlis Tatvan mağazasından yılbaşından önce alışveriş yaparken mağazada her 75 TL' alışveriş yapana 25 lira yazıldığını gördüm. Bende 75 TL' değerinde alışveriş yaptım. 25 lirayı şimdi kullanamayacağımı 4 Ocak tarihinden sonra kullanılabilir olduğunu söyledi kasiyer. 4 Ocak'tan sonra mağazaya gittiğimde tekrar 75 TL' alışveriş yapmam gerekiyor 25 TL' çeki kullanmanız için dediler. İlk alışverişimde böyle bir açıklama yapılmadığını söyledim kendilerini ilgilendirme diklerini söylediler. Sakın bu kampanya yalanına inanmayın DeFacto gözümde bitmiştir.

  • Hükümdar 15 Ocak 2016

    De facto tarafından tarafıma arama yapılmamıştır.

  • DeFacto Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön