12 Eylül 2013

DeFacto Kaban 3 Ayda Tüylendi!

Geçen sene DeFacto'nun internet sitesinden kırçıllı kaban aldım. Fakat 3 ay sonra çok kötü bir şekilde tüylendi. Konuyla ilgili geçen hafta müşteri ilişkilerine telefon açmaya çalıştık ancak ulaşabilene aşkolsun. Bir firmanın müşteri ilişkilerine ulaşmak bu kadar zor olmasa gerek. Akabinde müşteri ilişkilerine ulaştığımızda aldığımız kabanın tüylendiğini söyledik.

Geri iade etmek istediğimizi belirttik. Fakat müşteri temsilcisi 1 ay geçtiği için kabanı geri alamayacaklarını söyledi. Nasıl yani. Bu kaban 3 ay içinde de kendini gösteremez mi? Olduğu gibi tüylendi. İnternet sitelerinden alışveriş yaptığıma ve o kabanı aldığıma bin pişman oldum. Şu an kabanı kabul etmiyorlar. DeFecto'dan pişmanım.

Danış 207 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Prosedürlerimiz gereği problem yaşamış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili mağazalarımızda yapılan anlık incelemeler sonucu mağaza yetkilimiz tarafından verilen onay doğrultusunda değişim desteği verilmektedir. Ürün incelemesi sonucunda üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. **Satış belgesiz işlemlerde ise sistemde en son satış fiyatı üzerinden destek verilmektedir. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön