DeFacto İnternet Sitesi.

Öznur Ç. |

Bu son şikayetimi geri dönüş yaptıkları ama bir sonuç alamadığım için yazıyorum. İnternet sitelerinden yapmış olduğum sipariş sonrası kartımdan ödeme yaptıktan sonra site hata veriyor ama kartımdan nasıl bir hikmettir ki parayı tahsil ediyor. Elimde kanıtlarımı da sunmama rağmen böyle bir şeyin olmayacağını iddia ediyorlar. Kesinlikle parasında değilim bahsettiğim miktar 32 lira. Sadece böyle bir olayın yaşandıktan sonra kanıtlarımı sunmama rağmen olmadığını iddia etmeleri.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  13:27

  Değerli müşterimiz,

  Kayıtlı iletişim numaranızdan çok kez aramış olmamıza rağmen size ulaşamadık. İşleminiz finans-muhasebe departmanımızca incelenmiş olup belirttiğiniz kartınızdan çekilen herhangi bir tutar bulunmamaktadır. Dilerseniz detaylı bilgi için 444 27 15 müşteri hizmetlerimizden 08:00-22:00 saatlerinde bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mayıs
  13:39

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri