DeFacto Hasarlı Ürünün İadesinde Zorluk Çıkarıyor.

Ahmet D. |

Bayramdan önce DeFacto Outlet Hadımköy'den, gömlek ve tshirt aldım. Aldığım zamanda herhangi bir hasar yoktu, ancak eve geldiğimde güvenlik için tshirte takılan alarmının t shirtu sırt bölgesinden deldiğini gördüm. İade için faturasıyla ve ürünle birlikte DeFacto Avcılar mağazasına geldim.

Bana outlet ürünü olduğu için iade alamayacaklarını, Hadımköy'e yada Güneşli'ye gitmem gerektiğini söylediler. Halbuki ürün hasarlı yanlış yerden alarmlamışsınız ve bunu tekrar satma imkanınız yok, dolayısıyla bunu istediğim yerden iade edeceğim. Ben bir gömlek için 3 saat yol gitmek mi zorundayım?

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  10:36

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmıştır. Çalışmalarımıza görüşleriniz doğrultusunda yön verip gerekli önlemleri alacağımızı ,gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz.

  Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • 01 Ağustos
  17:49

  Merhaba,

  Gerekli iade ve değişim işlemlerinin sağlanabilmesi için ürünü almış olduğunuz mağaza ile görüşmeniz ve ürünü mağaza yetkilimizn görmesi gerekmektedir.Outlet mağazlardan yapmış olduğunuz alışverişlere ait iade ve değişim yine outlet mağazalardan sağlanmaktadır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet D.
  01 Ağustos
  17:44

  size degisimde bahsetmiyorum, urun sizin personelinizin hatali alarmlamasi sonucu hasarli, ben bunu iade edecegim, evimden cok uzaktaki outlet magazasina gitmeme ne gerek var?

 • 01 Ağustos
  16:42

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  DeFacto Merkez mağazaları sezon ve outlet olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır.

  Belirtmiş olduğunuz durumda eğer ürünler merkeze bağlı bir sezon mağazasından alınmış ise sadece sezon mağazasında değişim desteği verilir. Aynı şekilde merkeze bağlı outlet mağazasından alınan ürünlere de sadece outlet mağazalarda değişim yada iade desteği verilir. ürünü almış olduğunuz mağaza ile görüşmeniz durumunda gerekli destek sağlanacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri