DeFacto Fiyatta Yanıltıyor!

Ayça D. |

25.11.2013 tarihinde İzmit Outlet Center DeFacto mağazasından kataloglarında beğendiğim "püsküllü çanta" ürününü almak istedim. Fakat ürün katalogda belirtilen 29.99 TL değil 34.90 TL idi. Orada çalışan M*** isimli bayana neden katalogta farklı ürünün üzerinde farklı fiyat olduğunu sordum.

Benim problemim değil diyerek oldukça kaba davranışlar sergiledi. DeFacto müşteri hizmetlerine fiyat farklılığı hakkında şikayette bulundum ve 48 saat içinde dönüş yapacaklarını bildirdiler.

1 hafta geçmesine rağmen kimse dönüş yapmadı. Bunun üzerine 02.12.2013 tarihinde bilgi almak için tekrar müşteri hizmetlerini aradım hala dönüş yok. Az önce internet sitelerinden baktığımda fiyat 29.99'a düşürülmüştü.

Etiketler :

Fiyat Bayi Personel Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  09:47

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz yazışmanızda bahsedilen konu ilgili birimlerimize aktarılmış ve bu tür durumların bir daha yaşanmaması adına konuyla ilgili gerekli uyarılar yapılmıştır.

  Markamızın gelişmesi yönünde duyarlı davranışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • Ayça D.
  24 Aralık
  14:46

  Bugün bir ay oldu ve hala DeFacto mağazasından geri dönüş yapan olmadı.

 • Ayça D.
  14 Aralık
  10:15

  Hala hicbir sekilde dönüs yok

 • 06 Aralık
  17:35

  Merhaba,

  Konu ilgili birimlerimiz işe paylaşılmıştır.En kısa sürede gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri