DeFacto Defolu Ürün İptalinin Geri Ödemesi Hala Yapılmadı!

Yudum Naz U. |

1931344 numaralı 238,89 TL tutarındaki alışverişimle birlikte gelen defolu bordo pantolonun geri ödemesi hala yapılmadı. MNG Kargo aracılığıyla geri gönderdiğim ürün, kargo firmasının gönderi takibine göre DeFacto'ya ulaşmış.

Şikayetim DeFacto'nun hiçbir şekilde müşterisiyle bir sorun dahilinde iletişime geçmemesi ve ürünün teslim alınmasına rağmen geri ödemesinin yapılmaması. Defolu ürün konusunda DeFacto'nun ilgili e-mail adresine mail atmış olmama rağmen hiçbir dönüş alamadım. Bu iletişimsizlik ve ilgisizlik sonucu bir daha DeFacto yu tercih etmeyi kesinlikle düşünmüyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yudum Naz U.
  24 Aralık
  16:02

  1931344 numaralı 238,89 TL tutarındaki alışverişim sonucu defolu gelen d7062az14wnk96 kodlu pantolonu satın alış fiyatım 39,99 TL'dir. Ancak kredi kartıma geri ödenen miktar 32,97 TL'dir. DeFacto nun internet sitesine baktığımda pantolonun fiyatında herhangi bir değişiklik göremedim. Ekstra bir indirim olmamasına rağmen aradaki farkın niçin ödenmediğini çok merak ediyorum. Gerçekten yaptığın işin hakkını veremiyorsunuz. Sizin gibi bir firmaya yazık. Şikayet yazmaktan ben usandım artık emin olun ki. Aradaki farkın ödenmesini talep ediyorum.

 • 21 Aralık
  10:36

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu Müşteri Hizmetleri Yönetimimiz tarafından incelenip,10:00-20:00 saatleri arasında kayıtlı iletişim numaranızdan arama yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  DeFacto Müşteri Hizmetleri