03 Ekim 2013

DeFacto Defolu Ürün Gönderdi!

DeFacto'nun internet sitesinden ilk defa alışveriş yaptım ve son olacaktır. Tarafıma hem defolu ürün gönderilmiştir hemde bit pazarından alınmış gibi bir paketleme yapılmıştır. Ayakkabıda delik var ve defolu ürün gönderiyorsunuz.

Madem internet alışverişlerine önem vermiyorsunuz o zaman satışını yapmayın. Ürünü listeleyin mağazaya yönlendirin. Bu kadar ilgisizlik olmaz. Sipariş no:13092419270592.

Yusuf 441 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 04 Ekim 2013

    Kopyala / Yapıştır Standart Cevaplar...

  • DeFacto Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; DeFacto ürününüzle kötü bir tecrübe yaşadığınız için üzgünüz.  Ürünü Ozon Giyim AŞ. Ticaret unvanlı faturasıyla birlikte ilgili DeFacto satış mağazasına gitmenizi rica ediyoruz. Mağazadaki yetkililer ürününüzü kontrol edip değişim işlemi için onay verdiğinde, fatura tutarı değerinde yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Faturanızın olmadığı durumlarda, bilgisayar sisteminde gözüken fiyat üzerinden değişim yapılmaktadır.  Ayrıca tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili departmanlarımız ile paylaşılmıştır.Görüşleriniz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verip gerekli önlemlerin alınacağını da bilgilerinize sunmak isteriz. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön