10 Eylül 2013

DeFacto Ayakkabıda Yırtılma!

DeFacto'dan aldığım yazlık keten bez renkli ayakkabımın bir çifti farklı, diğeri farklı kumaşla dikilmiş. Şimdi birinin kumaşı yırtılmaya başladı. Diğeri sağlam biri açık renk diğeri koyu sanki birisi tozlu gibi duruyor ve aldığım ilk günden bağcık yanları atmaya başladı.

İkiside birbirine bağlı bir şekilde aldığım ayakkabıda böyle sorun çıkması çok değişik bir durum. Bu konu hakkında yardımcı olunmasını istiyorum. Çünkü hoşuma giderek aldığım ayakkabıyı şimdi giyemiyorum. Tamam belki 20 TL verdim ama sıkıntı parası değil . Böyle bir karışıklığın nasıl olduğunun sıkıntısını çekiyorum ben .

Rabia 244 Okunma

Cevaplar

  • DeFacto Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Prosedürlerimiz gereği problem yaşamış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili mağazalarımızda yapılan anlık incelemeler sonucu mağaza yetkilimiz tarafından verilen onay doğrultusunda değişim desteği verilmektedir. Ürün incelemesi sonucunda üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Satış belgesiz işlemlerde ise sistemde en son satış fiyatı üzerinden destek verilmektedir. Saygılarımızla DeFacto Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön