DeFacto Alınan Kıyafetlerin Renginin Solması!

Mehtab E. |

Yaklaşık 1 yıl önce almış DeFacto'dan olduğum pantolonların (keten lacivert ve gri ) renklerinin 2 yıkama sonrası solmuş olmasından şikayetçi olmuştum. Aynı olay bu yıl nişanlımında başına geldi. Aldığı pantolonların rengi soldu ve t-shirtler de çekme oldu.

Okuduğum kadarıyla hep aynı konu üzerinden şikayetler almış bu firma. Artık buna bir çare bulması gerekli. Çünkü kimse parayı kolay kazanmıyor. Bundan dolayı şikayetçiyim ve asla bu firmadan alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  16:30

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Prosedürlerimiz gereği problem yaşamış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili mağazalarımızda yapılan anlık incelemeler sonucu mağaza yetkilimiz tarafından verilen onay doğrultusunda değişim desteği verilmektedir. Ürün incelemesi sonucunda üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Satış belgesiz işlemlerde ise sistemde en son satış fiyatı üzerinden destek verilmektedir.

  Saygılarımızla

  DeFacto Müşteri Hizmetleri