DeFacto 3 Günde Rengi Atan Kol Saati!

Gülçin T. |

3 gün önce almış olduğum kol saati kolumu karartmaya yani saatin rengi atıp kolumda siyahlanmalar yapmaya başladı. Fişi, faturası olduğu halde iade alınmıyor. Alırken hiçbir şikayet gelmedi. 2 yıl garantili diye satılıyor ama durum bu.

3 gün oldu sadece ilk kez saat kullanmıyorum. Kullanıcı hatası asla olamaz ama iyi ders oldu asla orijinalden şaşmayacaksın. Parayı sokaktan bulmadım. Ya bir çözüm bulun yada tüketici hakem heyeti bulsun kim haklı. Bu kadar uzatmayı istemiyorum ama sattıktan sonra maalesef garantiniz bitiyor.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülçin T.
  19 Ağustos
  17:56

  anlayış falan göstermiyorum

 • 19 Ağustos
  17:54

  Değerli Müşterimiz;

  Uygulamalarımız gereği problem yaşamış olduğunuz ürünler ile ilgili mağaza yetkilimizin onayı doğrultusunda gerekli değişim ve iade işlemleri gerçekleştirilmektedir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  DeFacto Müşteri Hizmetleri

 • Gülçin T.
  19 Ağustos
  17:40

  anlık incelemeyle saatin kordonunda üretim hatası olup olmadığını fabrikada çalışmayan üretimde bulanmayan biri olan mağaza çalışanınız nasıl karar verebiliyor üretim hatası değilse 3 günde kordon nasıl deriyi karartır sanki ilkkez saat aldık kullandık ve bu şekilde kendinizi savunuyorsunuzya valla tebrikler

 • 19 Ağustos
  15:00

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle DeFacto ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Prosedürlerimiz gereği problemli ürünlerimiz ile ilgili mağazalarımızda yapılan anlık incelemeler sonucu mağaza yetkilimiz tarafından yapılan anlık incelemeler sonucu üretim kaynaklı herhangi bir hata bulunmaması durumunda değişim ve iade desteği verilemediğini üzülerek belirtiriz. Eğer üretim kaynaklı hata kanaatine varılır ise satış belgeniz tutarında yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bu doğrultuda yapılabilecek gerekli işlemler mağazalarımızdan gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla

  DeFacto Müşteri Hizmetleri