03 Ağustos 2015

Dedeman Hotels Odaların Eksik Malzeme Sorunu.

31.07.2015 tarihinde konaklama yaptığım Dedeman Park Levent tam bir fiyasko çıktı.
Odamızda terlik, duş bonesi, şampuan vb. Her şey eksikti.
Televizyonu açmak için bayağı bir uğraştıktan sonra ikinci bir kumandanın olması gerektiği söylendi meğerse otel odalarındaki TV'ler standart değil farklı farklıymış.

1 saat TV için uğraştık.
Resepsiyondan birkaç bir şey istedim sağ olsunlar ilk aramamda hiçbir zaman gelmedi. Bir kaç defa aradıktan sonra geldi. Eğer resepsiyon tarafında biraz oturup zaman geçirirseniz ne kadar profesyonellikten uzak olduğunu anlarsınız. (Bu isme sahip bir otele yakışmıyor)

Alper 301 Okunma

Cevaplar

  • Alper04 Ağustos 2015

    31.07.2015 tarihinde Dedeman Park Levent te konakladım ve tam bir fiyaskoydu. Resepsiyondan ek yatak talep ettim ve ücretini de onayladıktan sonra göndereceklerini belirttiler. Arkadaşlarımızla eğlenmeye çıkarken resepsiyondaki arkadasa tekrar söyledim ve otele geldiğimde ek yatağın kurulmasını rica ettim. Gece geldiğimde ek yatak yoktu. Resepsiyondaki arkadaş rahat bir şekilde bizde ek yatak yok diyebildi ve gecenin bir vakti arkadasımızı ortada bırakmamak adına yerde yatmak zorunda kaldım. Dedeman Park Levent Otel fiyasko!

  • Dedeman Hotels Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Değerli Misafirimiz, Otel yönetimi konuyu titizlikle değerlendirerek tarafınıza dönüş sağlamıştır. Sizi her zaman Dedeman otellerinde ağırlamaktan onur duyacağız. Saygılarımızla, Dedeman Hotels & Resorts International

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön