MetroMall AVM Decathlon Ayakkabı Garanti Yapılmıyor

Erkan Erkan3 hafta önce

Maalesef Decathlon da bizim ülkemizdeki çoğu firma gibi müşterisini boşverme derdine düşmüştür. Bu saatten sonra çok severek gittiğim Decathlon’a bir daha gitmeyeceğim. Hw 100 m Black model ayakkabının sağ üst filesinde ve kenarında aşınma ve delinme mevcut. 

Ayakkabının dikiş ve tabanı garantiliymiş üstü değilmiş. Yok bunu günlük hayatta mı kullandınız, pek inandırıcı gelmiyor gibi saçma sapan ifadeler binbir türlü ifade. Gider ucuz bir ürün alırız 1 sene giyer sokağa atarız bundan sonra.

İlk giriş zamanlarında müşteri kaybetmemek adına çok fedakarlık yapan Decathlon doymuş demek ki. MetroMall AVM deki mağazanın müdür olduğunu söyleyen bayan ve Newfeel yetkilisi olduğunu söyleyen birisi hiç yardımcı olmuyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Decathlon Logo Decathlon 1 hafta önce

Merhaba Erkan Bey, İlgili ürün spor liderlerimiz tarafından incelenmiştir. Üründe üretim kaynaklı bir hasarın mevcut olmadığı bilgisi paylaşılmıştır. Kullanıcı kaynaklı hasar olduğu için talebinize olumlu yanıt veremediğimizi iletmek isteriz. Konu ile ilgili farklı bir yönledirme yapılamamaktadır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

profile-icon Erkan 3 hafta önce

Mağaza müdürüne iletilmiş Mis. Etrafımda bulunan kim varsa sosyal medya dahil kim varsa Decathlon u tavsiye etmiyorum herkesi de baz geçireceğim alış veristen. Kaldı ki günlük hayatta giyilebilecek bir malzeme olsa bile 7 ayda delinen bir ayakkabının kalitesi böyle büyük bir firmaya yakışmıyor. Dediğim gibi ülkemize ilk giriş zamanlarında kaliteli ve dayanıklı mallar getiren siz şimdi pazar esnafının sosyete pazarı denilen çarşıların sattığı kalitede mallar satmaya başlamışsınız

Decathlon Logo Decathlon 3 hafta önce

Merhaba, Öncelikle mağazamız ile yaşadığınız deneyimi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şikayetiniz, mağazamızın müşteri ilişkileri müdürüne aktarılmıştır. Tarafımıza gelecek olan bilgiyi en kısa süre içinde sizinle paylaşmış olacağız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler