04 Mayıs 2015 #3217669

Decathlon'dan Aldığım 500S Bisiklet Hatası!

500s bisiklet


ilk aldığım gün disk balatalarının sürttüğünü görevlilere belirterek konuyu söyledim ve verdikleri cevap daha yeni bisiklet olur böyle şeyler diye cevap aldım. Tamam dedik bir dedikleri vardır. Şu an neredeyse 1 ayını dolduracak aynı sıkıntı devam ediyor. Ayrıca fren kolunda boşluklar oluştu.


İlk aldığım hafta viteslerde bir sıkıntı olduğunu anladım ve mağaza götürdüm ilgilendiler ama dört gün sonra yeniden sıkıntı devam etti. Ön maşadan bahsetmek gerekirse gerçekten kalitesiz belki de bana denk geldi. Bilemiyorum ama sürekli ses geliyor sanki bozulacak gibi.
Decathlon'a bu yakışmadı gerçekten çok güveniyordum. Öğrenci harçlıklarımla aldım hata ettim.

Barış 966 Okunma

Cevaplar

  • Barış18 Mayıs 2015

    Merhaba; Rockrider 500s (6.3) Bisikletimi Geri Verip Yerine Rockrider 300 Model Bisiklet Aldım ve Gene Kurulumda Sıkıntılar vardı ve kurulumdaki sıkıntılar yüzünden kaza yaptım. Ağa Nasıl olur da giderken direksiyonu aşağı doğru iner. Bu yüzden hakimiyetimi koruyamayıp kaza yaptım. 2.kez Ayrıca Sele kelepçesi tam takılmadığından dolayı bisikletten düştüm. Daha kötü bir durum olsaydı bu vebalin altından nasıl kalkınırdı bilmiyorum. Bakalım m

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2015

    Bisikletimi Geri Alıp Alıp Hediye Çeki Verdiler. Benim gönlüm nakit olarak geri almaktı ama yapacak bir şey yok. Teşekkürler

  • Decathlon Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Merhaba, Mağaza yetkilileri ile yaptığınız görüşme sonucu, gerekli yardım ve memnuniyetiniz için cumartesi günü sizleri Mersin Mağazamıza bekleriz. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sporla Kalın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön