Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Decathlon / W500 Yürüyüş-koşu Bandı

Cem
02 Nisan 21:20
127

Decathlon'dan almış olduğum W500 yürüyüş-koşu bandı için yürüme esnasında aşırı ısınma sebebiyle servis kaydı açtım. 08/03/2022 tarihinde servis gelip kontrol edip rapor düzenledi. Üç kez bilgi talep etmeme rağmen 24 gün sonra e-posta yoluyla; ürünün tamirinin sağlanamadığı ve parça tedariki gerçekleştirilemediği, ürün stoklarının satıştan kaldırıldığı için ürünün iadesinin sağlanması gerektiği açıklaması ile bir e-posta aldım. Müşteri hizmetleri ile yaptığım WhatsApp ve telefon görüşmelerinde de ürün iadesini yaparak fatura bedeli olan 2022 yılındaki 8500 TL'yi iade edebileceklerini söylediler. Ben kendilerine ücret iadesi istemediğimi, hatta o zamanın kuru ile 8500 TL karşılığı 460 dolar ödeme yaptığımı, şu an 460 dolar civarı bir ödeme olması gerektiğini söyledim; ancak bunun mümkün olmadığını, ürün iadesi ile 8500 TL ücret iadesi dışında bir şey yapamayacaklarını, aksi halde yasal haklarımı kullanmam gerektiğini söyleyip konuşmayı sonlandırdılar. Sonuç itibarıyla sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. Talebim, satın aldığım ürünün ayıpsız misliyle değişiminin yapılmasıdır.

03 Nisan 09:01 (Şikayetten 11 saat sonra)
03 Nisan 10:05

Merhaba Cem Bey, Tarafınıza mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Cem
04 Nisan 14:22

Yazdığınız mail!? Zaten problemin içinde maile yazdıklarınızı da yazdım. Sonuçta bir çözüm üretmiyor; sattığınız malın arkasında durmuyorsunuz ne parça temini, ne tamiri ne de bir özür, hiçbir şey yok kocaman bir sıfırsınız. Bir aydır cihazı kullanamıyorum. Söylediğiniz gibi uğraşıp Yasal haklarımızı kullanalım bakalım ne olacak. Büyük firma olduğunuzu düşünerek bu tip problemler yaşamayalım diye sizden aldım ama ne kadar büyük-profesyonel olduğunuz görmüş olduk çok iyisiniz tebrikler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Decathlon Garanti Süreci Hk.

Pembegül
02 Temmuz 19:17
163
1

Decathlon Garantilediği Ürünün Garanti Süresinde Arkasında Durmuyor

Yusuf
13 Nisan 20:06
47
Decathlon Garantilediği Ürünün Garanti Süresinde Arkasında Durmuyor
Decathlon Garantilediği Ürünün Garanti Süresinde Arkasında Durmuyor
Decathlon Garantilediği Ürünün Garanti Süresinde Arkasında Durmuyor
1

Decathlon Satış Sonrası Kötü Hizmet

Taner
17 Şubat 11:36
150
5
Çözüldü

Decathlon Mağaza İade Sürecinde Yaşanan Sorunlar

Ege
16 Ocak 17:21
1.230
5
Çözüldü

Metromall Dekatlon Mağazası Hem Yanılttı Hem De Ürün Değişimi Yapmadı

Musa
17 Temmuz 2023 09:52
1.049
"Ürün değişimim gün itibariyle gerçekleşti. Dekatlon firmasının hassasiyeti ve çözümü için teşekkür ederim. Ankara Metromal AVM Dekatlon Şubesinden Ceren Hanıma da teşekkür ederim. Dekatlon müşterisine değer veren bir firma olduğunu göstermiş oldu. sikayetvar.com sitesinede sesimizi duyurmamıza vesile olduğu için ayrıca teşekkür ederim."
Metromall Dekatlon Mağazası Hem Yanılttı Hem De Ürün Değişimi Yapmadı
Benzer Şikayet Yaz